recepcia: +421 38 762 7020 / +421 918 464 222, rozvoz jedál: 0915 950 500 recepcia@azul.sk

AZUL Hotel & Restaurant

UbytovanieUbytovanie AZUL Hotel & Restaurant lokalizované priamo v centre mesta Partizánske, v tesnej blízkosti autobusovej a železničnej stanice, ponúka skvelú polohu a jednoduchú dostupnosť pre všetkých cestujúcich.

Priestranné moderné izby a plnohodnotné vybavenie v štandarde 4* hotela poskytuje potrebný komfort pre Váš oddych

Café-bar Restaurant pod jednou strechou znásobia dobrý pocit z Vášho pobytu u nás, ktorý ešte viac umocní remeselné, u nás varené pivo BAŤAK v rovnomennom pivovare priamo v komplexe AZUL.

Kapacita hotela je 28 pevných lôžok a 8 prísteliek:

 • 6 x izba Štandard – dvojlôžková double/twin (bez možnosti prístelky),
 • 6 x izba Superior – dvojlôžková double/twin (možnosť 1 prístelky),
 • 2 x Apartmán – dvojlôžková double/twin (možnosť 1 prístelky).
[tagembed widgetid 120278]

Izba ŠtandardModerne zariadená dvojlôžková izba Štandard ponúka dostatočný priestor a pohodlie na oddych. Izba s rozlohou 23 m2 určite naplní počas pracovnej alebo súkromnej cesty všetky očakávania.

Izba Štandard je vybavená veľkou manželskou posteľou, ktorú je v prípade potreby možné rozdeliť na dve samostatné lôžka, minibarom, trezorom, veľkým televízorom so širokou ponukou televíznych programov. Samozrejmosťou je plne vybavená kúpeľňa (uteráky, toaletné potreby, sušič vlasov,…) so sprchovacím kútom. Izba je klimatizovaná s možnosťou vlastnej regulácie teploty.

Pri pracovnej ceste určite oceníte pracovný stôl, vysokorýchlostné pripojenie k internetu či doplnkové služby práčovne a žehlenia oblečenia.

Cena za izbu od 82 € / noc.

Izba SuperiorExkluzívna izba Superior určite uspokojí aj náročnejších hostí, ktorí si potrpia na väčší priestor. V modernej dvojlôžkovej izbe s rozlohou 33 m2 a možnosťou prístelky si užijete komfort na vysokej úrovni.

Izba SUPERIOR je vybavená veľkou manželskou posteľou, ktorú je v prípade potreby možné rozdeliť na dve samostatné lôžka, rozkladacou pohovkou, ktorú je možné využiť aj ako prístelku, minibarom, trezorom, veľkým televízorom so širokou ponukou televíznych programov. Samozrejmosťou je plne vybavená kúpeľňa (uteráky, toaletné potreby, sušič vlasov,…) so sprchovacím kútom a bidetom. Izba je klimatizovaná s možnosťou vlastnej regulácie teploty.

Pri pracovnej ceste určite oceníte pracovný stôl, vysokorýchlostné pripojenie k internetu či doplnkové služby práčovne a žehlenia oblečenia.

Cena za izbu: pondelok – štvrtok od 95 € / noc, piatok – nedeľa od 89 € / noc.

ApartmánPriestranný a moderne zariadený apartmán s rozlohou 48 m2 ponúka ten najvyšší komfort a uspokojí aj tých najnáročnejších hostí. Apartmán je rozdelený na dve samostatné časti – spálňu a obývaciu miestnos5.

Spálňa je vybavená veľkou manželskou posteľou, ktorú je v prípade potreby možné rozdeliť na dve samostatné lôžka a televízorom. Obývacia časť apartmánu je vybavená rozkladacou pohovkou, ktorú je možné využiť aj ako prístelku, minibarom, trezorom, televízorom, čajovým a kávovým setom. Samozrejmosťou je plne vybavená kúpeľňa (uteráky, toaletné potreby, sušič vlasov, župan, papuče,…) so sprchovacím kútom a bidetom. Apartmán je klimatizovaný s možnosťou vlastnej regulácie teploty.

Pri pracovnej ceste určite oceníte pracovný stôl, vysokorýchlostné pripojenie k internetu a doplnkové služby práčovne a žehlenia oblečenia.

Cena za apartmán: pondelok – štvrtok od 129 € / noc, piatok – nedeľa od 119 € / noc.

Ponuka ubytovania pre firmy

AZUL Hotel & Restaurant Vám ponúka možnosť dlhodobej spolupráce pri ubytovaní v našom hoteli. Na základe plánovaného počtu prenocovaní do roka Vám prípravíme špeciálnu cenovú ponuku. Zvýhodnené ubytovanie si môžete voľne rezervovať priamo na našej webovej stránke počas celej doby platnosti zmluvy.

Získate flexibilné ubytovanie pre Vaších zamestnancov a obchodných partnerov počas celej doby platnosti zmluvy ako aj služby a konfort prispôsobený business klientom.

Recepcia

 • Kontakt: +421 38 762 7020 (dostupnosť 24/7).
 • Check in: po 14:00.
 • Check out: pondelok – piatok do 11:00 / sobota – nedeľa do 12:00.
 • Parkovanie: bezplatné parkovanie v areáli hotela zabezpečené kamerovým systémom.
 • Možnosť vystavenia potvrdenia na uplatnenie si rekreačného poukazu.
 • Vždy možnosť platby kartou.

Room service

 • Raňajky: pondelok – piatok: 7:00 – 10:00 / sobota – nedeľa: 8:00 – 11:00.
 • Podávanie jedál na izbe pondelok – štvrtok: 8:00 – 21:30 / piatok: 8:00 – 21:30 / sobota: 11:00 – 21:30 / nedeľa: 11:00 – 17:00.

Zaujímavé miesta v okolí

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus tristique sollicitudin. Morbi feugiat quam eu lacus volutpat lobortis. Praesent dapibus mauris sapien, in porta lorem ultricies eu. Ut sagittis nulla vel nisl volutpat, ut pellentesque lorem molestie. Proin eget mauris sed erat dictum pharetra id vitae ante. Curabitur at pretium nunc, eu luctus mauris. Aliquam volutpat iaculis enim eget semper. Nullam ac lorem ipsum. Nunc ultricies, risus eu finibus tincidunt, ipsum tortor aliquet orci, eget gravida mi tellus sit amet justo. Fusce ultrices vel sem vel suscipit. Nulla facilisi. Integer blandit justo venenatis lorem placerat, non tempus nisi hendrerit. Cras nibh erat, interdum nec ante ac, aliquam semper justo.