recepcia: +421 38 762 7020 / +421 918 464 222, rozvoz jedál: 0915 950 500 recepcia@azul.sk

Miesto pre Vašu stadbu priamo
v Partizánskom

Miesto pre Vašu stadbu priamo
v Partizánskom

Máte pocit, že malé mestá nemajú čo ponúknuť? Už vôbec nie niečo ako zaujímavé priestory, vynikajúcu kuchyňu či pekné miesto pre svadbu? Nemajte predsudky. Všetky honosné zámky a zrekonštruované zámočky sú väčšinou na dedinách či v malých mestečkách, preto argument tohto typu už dávno nie je na mieste. A hoci tentokrát to nebude o zámockej svadbe, ale práve naopak – modernej, prekvapenie čakalo aj tentokrát v neveľkom meste na Hornej Nitre.

Zrekonštruovaná reštaurácia, kaviareň, piváreň, aréna a dokonca aj luxusné ubytovanie pod jednou strechou milo prekvapili svojím prevedením, aj príjemne moderným, čistým a nevtieravým štýlom. A nakoľko môj pohľad je väčšinou svadobný, hneď som všade videla práve tieto príležitosti.

Hotel AZUL a jeho svadobné možnosti

Hoci posledných viac ako pár sezón je zatiaľ stále neutíchajúcim trendom „svadba v stodole“, na lúke či v inom exteriéri, aj hotelové priestory majú svoje plusy a nepochybne aj čaro. Tu je zopár z nich, ktoré ponúka práve AZUL Hotel & Restaurant Partizánske.

Svadba v Azul aréne

Svadba v reštaurácii Azul

Svadba v pivárni Baťak

Výhodná poloha a ľahká dostupnosť

Civilný alebo cirkevný sobáš? Žiadny problém. Z Azulu, lokalizovaného priamo v centre Partizánskeho, kam trafíte aj bez navigácie, je blízko na mestskú radnicu, aj do kostola. Navyše, civilný sobáš môžete absolvovať aj priamo pod strechou komplexu – v štýlovej sále Baťaka alebo priamo v honosnej Azul
Aréne. Že si to vôbec neviete predstaviť? Stačí spojiť sa s profesionálmi s predstavivosťou a po krátkom rozhovore mi dáte za pravdu.

Navyše, onedlho si to budete môcť pozrieť na svadobnej výstave priamo v ich priestoroch.

Variabilita priestorov pre malú aj veľkú svadbu

Možnosti rôznych priestorov – od kaviarne na komornejšie svadobné posedenie, cez noblesnú reštauráciu s klavírom na romantickú svadbu, piváreň Baťak pre štýlovú svadbu ako v stodole, až po Azul Arénu pre honosnú svadobnú hostinu vo veľkom počte aj štýle, to všetko sa nachádza pod jednou Azul strechou priamo v centre mesta.

Veľká a ešte väčšia svadba

Veľkým plusom v Azule je nadväznosť jednotlivých prevádzok a možnosť ich vzájomného prepojenia. Takže pokiaľ plánujete viac ako tradične veľkú svadbu, žiadny problém. Celkovo môžete s prehľadom pozvať až 300 hostí. Azul Partizánske totiž kapacitne aj personálne akcie takéhoto rozsahu zvláda na výbornú.

Komfortná svadba počas celého roka, bez ohľadu na počasie

Exteriérové svadby neraz potrápia vrtochy počasia. Raz je príliš teplo, inokedy príliš chladno, veľa vody tiež nehrá do karát, nečakané mrazy nehovoriac. V Azule Vám nič také nehrozí. V lete klíma, v daždi strecha, v zime príjemne teplúčko. Jednoducho, tu vás počasie nijako neobmedzí, ani neprekvapí.

Technicky prepracovaná

Vyhrali sa so svetlom, o tom niet pochýb. Reštaurácia so zníženými podhľadmi a možnosťami meniacich farieb osvetlenia dokáže navodiť atmosféru podľa aktuálnych požiadaviek podujatia. Azul Aréna je iná liga. Profesionálne svetlá pre koncertné podujatia sú viac ako svadba potrebuje, no aj z nej vám dokážu spraviť perfektnú show. A svetlá korešpondujúce s hudbou sú čerešničkou na torte. V Azule zažiarite vo svetlách reflektorov a budete sa cítiť výnimočne, aj pokiaľ nebudete práve nevesta.

Moderná, aj štýlová svadba

Nič prehnané, nič navyše, len kvalitný základ, ktorý stačí doladiť vhodnými detailmi, a tak priblížiť koncept vašej svadby k dokonalosti.

Svadba v Azule môže byť na jednej strane honosná a luxusná – v reštaurácii s masívnymi bielymi stoličkami a klavírom. Na strane druhej rustikálne prírodná – v priestore pivárne Baťak s tradičným dreveným sedením, anglickým tehličkovým obložením, doladená prítmím a atmosférou nielen skvelého piva. Alebo okázalá – v Azul Aréne s pódiom, terasami a osvetlením filmových hviezd. Stačí si len vybrať.

Skvelá kuchyňa na každú príležitosť

Pri oslave akéhokoľvek charakteru je však na úvod dôležitá práve kuchyňa, nakoľko všetky oslavy idú hlavne cez žalúdok. A tá v Azule veru nesklame žiadneho gurmána. Jedlá vyzerajú pôvabne už na obrázkoch a tam to zďaleka nekončí, práve naopak – začína. Deti, diéty, vegetariáni či vegáni nepredstavujú pre šéfkuchára žiadne obmedzenia či neznáme. Takže na vašej svadbe naozaj nikto neostane hladný.

Ubytovanie pod jednou strechou pre spoločensky unavených hostí

Svadobný apartmán, ubytovanie pre rodičov, družičky či najbližšiu rodinu alebo priateľov zďaleka. Ubytovanie štandard, superior a apartmán nájdete pod jednou strechou, takže po poriadnej oslave nemusíte zháňať taxík a po celý čas máte všetko potrebné po ruke respektíve na poschodí. Komfort izieb zodpovedá 4* a váš deň D tak môže začať i skončiť maximálne pohodlne.

Ak ešte stále premýšľate nad miestom Vašej svadby, dohodnite si stretnutie ( recepcia@azul.sk ) a príďte si pozrieť priestor osobne. To je vždy oveľa lepšie ako len o niečom čítať.