AZUL Hotel & Restaurant

UbytovanieUbytovanie AZUL Hotel & Restaurant lokalizované priamo v centre mesta Partizánske, v tesnej blízkosti autobusovej a železničnej stanice, ponúka skvelú polohu a jednoduchú dostupnosť pre všetkých cestujúcich.

Priestranné moderné izby a plnohodnotné vybavenie v štandarde 4* hotela poskytuje potrebný komfort pre Váš oddych.

AZUL restaurant pod jednou strechou znásobia dobrý pocit z Vášho pobytu u nás, ktorý ešte viac umocní remeselné, u nás varené pivo BAŤAK v rovnomennom pivovare priamo v komplexe AZUL.

Kapacita hotela je 28 pevných lôžok a 8 prísteliek:

 • 6 x izba Štandard – dvojlôžková double/twin (bez možnosti prístelky),
 • 6 x izba Superior – dvojlôžková double/twin (možnosť 1 prístelky),
 • 2 x Apartmán – dvojlôžková double/twin (možnosť 1 prístelky).

Izba ŠtandardModerne zariadená dvojlôžková izba Štandard ponúka dostatočný priestor a pohodlie na oddych. Izba s rozlohou 23 m2 určite naplní počas pracovnej alebo súkromnej cesty všetky očakávania.

Izba Štandard je vybavená veľkou manželskou posteľou, ktorú je v prípade potreby možné rozdeliť na dve samostatné lôžka, minibarom, trezorom, veľkým televízorom so širokou ponukou televíznych programov. Samozrejmosťou je plne vybavená kúpeľňa (uteráky, toaletné potreby, sušič vlasov,…) so sprchovacím kútom. Izba je klimatizovaná s možnosťou vlastnej regulácie teploty.

Pri pracovnej ceste určite oceníte pracovný stôl, vysokorýchlostné pripojenie k internetu či doplnkové služby práčovne a žehlenia oblečenia.

Cena za izbu od 83 € / noc.

Izba Štandard, pracovný stôl, tv - AZUL Hotel & Restaurant
Izba Štandard, posteľ - AZUL Hotel & Restaurant
Izba Štandard, pracovný stôl, tv - AZUL Hotel & Restaurant
Izba Štandard, kúpeľňa - AZUL Hotel & Restaurant

Izba SuperiorExkluzívna izba Superior určite uspokojí aj náročnejších hostí, ktorí si potrpia na väčší priestor. V modernej dvojlôžkovej izbe s rozlohou 33 m2 a možnosťou prístelky si užijete komfort na vysokej úrovni.

Izba Superior je vybavená veľkou manželskou posteľou, ktorú je v prípade potreby možné rozdeliť na dve samostatné lôžka, rozkladacou pohovkou, ktorú je možné využiť aj ako prístelku, minibarom, trezorom, veľkým televízorom so širokou ponukou televíznych programov. Samozrejmosťou je plne vybavená kúpeľňa (uteráky, toaletné potreby, sušič vlasov,…) so sprchovacím kútom a bidetom. Izba je klimatizovaná s možnosťou vlastnej regulácie teploty.

Pri pracovnej ceste určite oceníte pracovný stôl, vysokorýchlostné pripojenie k internetu či doplnkové služby práčovne a žehlenia oblečenia.

Cena za izbu:

 • pondelok – štvrtok: od 96 € / noc
 • piatok – nedeľa: od 90 € / noc
Izba Superior, obývací priestor, pracovný stôl, tv - AZUL Hotel & Restaurant
Izba Superior, pracovný stôl, tv - AZUL Hotel & Restaurant
Izba Superior, posteľ - AZUL Hotel & Restaurant
Izba Superior, kúpeľňa - AZUL Hotel & Restaurant

ApartmánPriestranný a moderne zariadený apartmán s rozlohou 48 m2 ponúka ten najvyšší komfort a uspokojí aj tých najnáročnejších hostí. Apartmán je rozdelený na dve samostatné časti – spálňu a obývaciu miestnosť.

Spálňa je vybavená veľkou manželskou posteľou, ktorú je v prípade potreby možné rozdeliť na dve samostatné lôžka a televízorom. Obývacia časť apartmánu je vybavená rozkladacou pohovkou, ktorú je možné využiť aj ako prístelku, minibarom, trezorom, televízorom, čajovým a kávovým setom. Samozrejmosťou je plne vybavená kúpeľňa (uteráky, toaletné potreby, sušič vlasov, župan, papuče,…) so sprchovacím kútom a bidetom. Apartmán je klimatizovaný s možnosťou vlastnej regulácie teploty.

Pri pracovnej ceste určite oceníte pracovný stôl, vysokorýchlostné pripojenie k internetu a doplnkové služby práčovne a žehlenia oblečenia.

Cena za apartmán:

 • pondelok – štvrtok: od 130 € / noc
 • piatok – nedeľa: od 120 € / noc
Apartmán, priestor, obývacia izba - AZUL Hotel & Restaurant
Apartmán, obývací priestor, gauč, stolík - AZUL Hotel & Restaurant
Apartmán, obývací priestor, gauč, stolík - AZUL Hotel & Restaurant
Apartmán, kúpeľňa, sprchovací kút, umývadlo - AZUL Hotel & Restaurant

Ponuka ubytovania pre firmy

AZUL Hotel & Restaurant Vám ponúka možnosť dlhodobej spolupráce pri ubytovaní v našom hoteli. Na základe plánovaného počtu prenocovaní do roka Vám prípravíme špeciálnu cenovú ponuku.

Získate flexibilné ubytovanie pre Vaších zamestnancov a obchodných partnerov počas celej doby platnosti zmluvy ako aj služby a konfort prispôsobený business klientom.

Recepcia

Kontakt: +421 38 762 7020 / +421 918 464 222 (dostupnosť 24/7)

Check in: po 14:00

Check out:

 • pondelok – piatok: do 11:00
 • sobota – nedeľa: do 12:00

Bezplatné parkovanie v areáli hotela zabezpečené kamerovým systémom.

Možnosť vystavenia potvrdenia na uplatnenie si rekreačného poukazu.

Možnosť platby kartou.

Room service

Raňajky:

 • pondelok – piatok: 7:00 – 10:00
 • sobota – nedeľa: 8:00 – 11:00

Podávanie jedál na izbe:

 • pondelok – štvrtok: 8:00 – 21:30
 • piatok: 8:00 – 21:30
 • sobota: 11:00 – 21:30
 • nedeľa: 11:00 – 17:00.

Zaujímavé miesta v okolí

Bojnický zámok: je najkrajší romantický zámok Slovenska, ktorý je súčasťou Slovenského národného múzea. Je otvorený celoročne, podľa období s tematickými prehliadkami. Prehliadky sú možné aj v cudzom jazyku.

Národná zoo Bojnice: je najstaršou zoologickou záhradou na Slovensku.

Kúpele Bojnice: umiestnené na okraji mesta a zároveň v prírode. Zloženie termálnych vôd vytvára ideálne podmienky pre liečivé procesy.

Sokoliari Aquilla Bojnice.

Bojnická vyhliadka, Čajka v oblakoch: 30 metrov vysoká stavba v korunách stromov.

Hrad Hrušov: je zrúcanina hradu na vrchole kremencového hrebeňa pohoria Tribeč.

Národný žrebčín Topoľčianky: známy svojou tradíciou chovu koní (lipicanov) na Slovensku.

Zámok Topoľčianky: nachádzajú sa tu najkrajšie a najvzácnejšie kusy nábytku a porcelánu na území Slovenska.

Zubria zvernica v Topoľčiankach: len na jedinom mieste na Slovensku, v krásnych dubových lesoch južného Slovenska, máte možnosť vidieť zubra európskeho – najväčšieho európskeho cicavca „bratranca“ známejšieho amerického bizóna.